Styrelser

År Ordförande Vice Ordförande Kassör Sekreterare Ledamot Ledamot Suppleant Suppleant
1983 Dan Andersson   Jan Larsson Stig Westerberg       
1984 Dan Andersson   Suzanne Andersson Stig Westerberg      
1985 Dan Andersson   Suzanne Andersson Stig Westerberg        
1986 Catinka Bertilsson   Suzanne Andersson Anders Molander        
1987 Anders Blomster   Torhild Karlsson Anders Molander        
1988     Torhild Karlsson  Anders Molander        
1989 Kenneth Henningsson Anders Molander Torhild Karlsson Hillevi Mattson Magnus Johansson Magnus Aronsson Bill Svensson Dick Ferm
1990 Bo Gardsiö Magnus Johansson Hillevi Mattson
1991 Bo Gardsiö Magnus Johansson Hillevi Mattson
1992 Bo Gardsiö Magnus Johansson Hillevi Mattson
1993 Simon Istvan Magnus Johansson Fredrik Hollsten Bo Gardsiö
1994 Simon Istvan Ernö Lenárt Magnus Johansson Håkan Olsson Torbjörn Andersson Bo Gardsiö Håkan Olsson Cecilia Ytter
1995 Simon Istvan Ernö Lenárt Magnus Johansson Patrik Nykvist Torbjörn Andersson Camilla Hellberg Håkan Olsson Per-Olof Dahl
1996 Torbjörn Andersson Ernö Lenárt Magnus Johansson Camilla Hellberg Maritha Abrahamsson Patrik Nykvist Håkan Olsson Bo Sandberg
1997 Torbjörn Andersson Ernö Lenárt Magnus Johansson Camilla Hellberg Bengt Steen Patrik Nykvist Patrik Lindberg
1998 Marianne Kruse Ernö Lenárt Magnus Johansson Camilla Hellberg Bengt Steen Bo-Göran Nilsson Christer Lundell
1999 Marianne Kruse Christer Lundell Magnus Johansson Lars-Ove Björling Bengt Steen Patrik Gardsiö Ernö Lenárt
2000 Bo Gardsiö Christer Lundell Magnus Johansson Patrik Gardsiö Jonny Lönnström Bengt Steen Ernö Lenárt
2001 Bo Gardsiö Patrik Gardsiö Magnus Johansson Patrik Gardsiö Jonny Lönnström Anders Jansson Ernö Lenárt Mikael Holm
2002 Bo Gardsiö Patrik Gardsiö Magnus Johansson Patrik Gardsiö Magnus Aronsson Anders Jansson Mikael Holm Thomas Lindvall
2003 Anders Jansson Thomas Lindvall Bo Gardsiö Mikael Holm Per Carlén Patrik Gardsiö Thomas Lindvall Ernö Lenárt
2004 Mikael Holm Göran Västlund Bo Gardsiö Patrik Gardsiö Göran Västlund Robert Sakuth  Peter Gardsiö
2005 Mikael Holm Göran Västlund Bo Gardsiö Patrik Gardsiö Thomas Widén Kristina Karlsson Ulla Adolfsson
2006 Peter Svennsson Göran Västlund Bo Gardsiö Patrik Gardsiö Thomas Widén Kristina Karlsson Ulla Adolfsson
2007 Peter Svennsson Göran Västlund Bo Gardsiö Patrik Gardsiö Thomas Widén Kristina Karlsson Ulla Adolfsson
2008 Peter Svennsson Thomas Widén Bo Gardsiö Kristina Karlsson Patrik Gardsiö Magnus Olsson Jennifer Gourlay Uvesten
2009 Patrik Gardsiö Thomas Widén Bo Gardsiö Kristina Karlsson Magnus Olsson Jennifer Gourlay Uvesten Jimmy Pettersson
2010 Patrik Gardsiö Thomas Widén Bo Gardsiö Kristina Karlsson Magnus Olsson Jimmy Pettersson Jennifer Gourlay Uvesten
2011 Patrik Gardsiö Thomas Widén Bo Gardsiö Kristina Karlsson Johan Björlin Jimmy Pettersson Stefan Larsson
2012 Kristina Karlsson Thomas Widén Paula Klaveness Jimmy Pettersson Stefan Larsson Per Rapplihn
2013 Per Rapplihn Jimmy Pettersson Paula Klaveness Johanna Stenersen Stefan Larsson Therése Ekberg Högblad Kristina Karlsson
2014 Per Rapplihn Jimmy Pettersson Karin Brattfjord Johanna Stenersen Stefan Larsson Therése Ekberg Högblad Lowe Hulterström
2015 Per Rapplihn Jimmy Pettersson Karin Brattfjord Therese Hulterström Therése Ekberg Högblad Johanna Stenersen Lowe Hulterström
2016 Therese Hulterström
(hoppade av uppdrag efter sommaren)
Jon Odinn Waage
(ställföreträdande ordförande)
Karin Brattfjord Jimmy Pettersson Therése Ekberg Högblad Johanna Stenersen Lowe Hulterström
2017 Jon Odinn Waage
(hoppade av uppdrag efter sommaren)
Karin Brattfjord
(ställföreträdande ordförande)
Eugenia Olsson Jimmy Pettersson Klass Mostad Maria Reimer Thomas Siljander

 

Placering Namn Antal år i styrelsen
1 Bo Gardsiö +17 år
2 Magnus Johansson 14 år
3 Patrik Gardsiö 13 år
4 Jimmy Pettersson 9 år
4 Ernö Lenárt 9 år
4 Kristina Karlsson 9 år
5 Thomas Widén 8 år
6 Mikael Holm 5 år